O KORELU

INVERTOROVÁ TECHNOLOGIE

Invertorová technologie je technologie nové generace, kdy se otáčky kompresoru přizpůsobují potřebám, tzn., že na začátku chlazení pracuje s výkonem až 140 procent a jak se blíží požadované teplotě, výkon snižuje. To ušetří až 40 procent energie ve srovnání s modely bez invertoru. Kromě toho jsou mnohem tišší a pohodlnější v prostoru, protože poskytují rovnoměrnější teplotu bez velkých amplitud. Další výhodou invertorů je, že se dají vytápět i při nižších venkovních teplotách, některé vydrží až -15 stupňů Celsia.

*Všechny klimatizace KOREL jsou vybaveny nejmodernější invertorovou technologií .

Plyn
R32 ECO

R32 je bezpečný a účinný plyn, který má menší vliv na globální změna klimatu Použitím R32 lze snížit celkové emise CO2 až o 78% r R32 má lepší schopnost výměny tepla a je ve vzduchu k dosažení tohoto zařízení je zapotřebí menší množství chladiva R32 stejné chladicí nebo topné kapacity.
Kapacita celého zařízení byla vylepšena a umožňuje rychlejší dosažení požadované teploty poměr energetické účinnosti byl zlepšen – zlepšila se energetická účinnost chlazení a vytápění

*Všechny klimatizace KOREL používají plyn R32 ECO .

WiFi

Nastavte klimatizaci snadno, ať jste kdekoli, pomocí smartphonu nebo tabletu.

*Všechny splitové klimatizace KOREL mají wi-fi nebo jsou wi-fi připraveny .

Energie účinnost A++

Všechny nové modely klimatizací KOREL, od bytových až po komerční, mají nejvyšší energetickou třídu a řídí se ustanoveními o energetické klasifikaci v EU.

*Všechny splitové klimatizace KOREL mají energetickou účinnost A++ .

Super odolný

Nový design krytu klimatizace KOREL účinně ochlazuje kompletní venkovní jednotku a výrazně tak zlepšuje výkon a stabilitu venkovní jednotky při vysokých požadavcích na životní prostředí. Tato konstrukce zvyšuje kvalitu, stabilitu, odolnost a hladší chod venkovní jednotky.